Movies
Ratings
126
The NotebookRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 4.5
American PieRated ★ 1.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
My Teacher, My LoveRated ★ 4.5
Love and LiesRated ★ 2.5
AcceptedRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 4.5
There's Something About MaryRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Death at a FuneralRated ★ 5.0