Movies
Ratings
74
The Social NetworkRated ★ 5.0
Russian RaidRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
SpectreRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The UncleRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
The Expendables 3Rated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Legend of the Red DragonRated ★ 4.0