Movies
Ratings
58
OldboyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
CloserRated ★ 0.5
Brad's StatusRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
10 Items or LessRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0