Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
CrankRated ★ 3.0