Titles you rated
PredestinationRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 1.5
Brokeback MountainRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0