Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 2.0- The LetterRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0