Movies
Ratings
375
Thread of LiesRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0- The CureRated ★ 3.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Finding ForresterRated ★ 5.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
After EarthRated ★ 1.0
MulanRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 5.0