Movies
Ratings
428
The SubstanceRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.5
Mafia MammaRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
DisenchantedRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.5
Last Night in SohoRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5