Titles you rated
Goodbye MomRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
InkheartRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0