Movies
Ratings
61
50 First DatesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
GabiRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5