Movies
Ratings
302
PoetryRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 2.0
How to Steal a DogRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0