Titles you rated
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
CarolRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 5.0
Buffalo '66Rated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0