Movies
Ratings
313
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Dead Talents SocietyRated ★ 5.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Guns AkimboRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 2.0
Last MileRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0
ElioRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0