Titles you rated
RockyRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
JiseulRated ★ 4.5
Purple NoonRated ★ 4.0
HellraiserRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.0