Movies
Ratings
418
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 2.0
American History XRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 1.0
Toy StoryRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 1.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
SwayRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
BeatRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 1.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 0.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5