Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 1.0
The MuleRated ★ 4.0