Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 2.5
Macadam StoriesRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 3.5