Movies
Ratings
30
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5