Movies
Ratings
126
Extreme OpsRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5