Titles you rated
HerRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0