Movies
Ratings
241
The Man Who LaughsRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 0.5
MapadoRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0