Titles you rated
The ClassicRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 2.5- BlackRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0