Movies
Ratings
278
District 9Rated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Where is my DVD?Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5