Titles you rated
Coach CarterRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Good Morning, VietnamRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 2.5