Titles you rated
The ClassicRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5