Movies
Ratings
15
PatersonRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Mysterious SkinRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Yourself and YoursRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
I Killed My MotherRated ★ 5.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0