Movies
Ratings
117
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.5