Movies
Ratings
275
Jail BreakersRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 2.5
RiddickRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
JoyRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 1.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0