Movies
Ratings
40
The King's SpeechRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
In the HouseRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0