Movies
Ratings
56
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
BurningRated ★ 0.5
Sing StreetRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
StargateRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 1.5
The RecruitRated ★ 4.0- Love Strikes!Rated ★ 3.0
City of GodRated ★ 5.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0