Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 1.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.0
SpectralRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5