Movies
Ratings
29
UpRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The House of UsRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0