Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Lethal WeaponRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0
The Happy LifeRated ★ 4.5