Movies
Ratings
99
GravityRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5