Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 3.0