Movies
Ratings
691
Pulp FictionRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Choir of GodRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 3.0
GuestRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- High School GirlsRated ★ 3.0