Movies
Ratings
498
A Perfect WorldRated ★ 4.0
Who Am IRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.5
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5