Movies
Ratings
118
Your Name.Rated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.5