Titles you rated
DangalRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.5
ShortbusRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5