Movies
Ratings
211
Tomb RaiderRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Pale MoonRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Aachi and SsipakRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5