Movies
Ratings
298
The Two PopesRated ★ 4.5
Event HorizonRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5