Movies
Ratings
54
The MartianRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0