Movies
Ratings
196
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5