Movies
Ratings
102
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 1.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0