Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
RushRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5