Titles you rated
Begin AgainRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0