Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
The Normal HeartRated ★ 5.0
The JacketRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0