Movies
Ratings
35
American History XRated ★ 5.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0