Movies
Ratings
41
Airplane!Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 1.0
BreathlessRated ★ 2.0
The Foul KingRated ★ 3.0
Adam's ApplesRated ★ 1.0
FlightplanRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 1.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 1.0
CinderellaRated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 2.0