Titles you rated
The PrestigeRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 1.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 2.0
UnderworldRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0